Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "dardha"

Albana Osmani kthen gjithçka në art

    Albana Osmani kthen gjithçka në art

Dalja e moderatores Albana Osmani në tapetin e kuq të “Top Music Awards” u komentua nga mediat online për shkak të dekoltesë sensuale prej së cilës dukej qartë që nuk

Lexo me Shume