Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dance With Me"

Fillon sot “Dance With Me”, Vera Grabocka zbulon të ftuarën speciale

Fillon sot “Dance With Me”, Vera Grabocka zbulon të ftuarën speciale

Mbrëmjen e sotme pritet të startojë sezoni i tretë i spektaklit “Dance With Me”, me të tjerë personazhe të njohur që do të jenë pjesë e kastit në këtë sezon.

Lexo me Shume

Starton “Dance With Me 3”. Zbulohen konkurrentët dhe data e fillimit

    Starton “Dance With Me 3”. Zbulohen konkurrentët dhe data e fillimit

  Pas një pushimi prej disa muajsh, spektakli “Dance With Me” është gati të ndezë motorët edhe për një sezon tjetër. Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e

Lexo me Shume