Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dan Bilzerian"

Shqiptari që kalon Encën në Instagram

    Shqiptari që kalon Encën në Instagram

E kujt do t’i kishte vajtur mendja se kaq pak kohë pasi Enca “festoi” arritjen e 1 milion ndjekësve në Instagram, një tjetër këngëtar do t’i bënte konkurrencë? E kemi

Lexo me Shume