Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dajana Shabani"

(Foto) Kur Dajana Shabani, motra e Anjeza Shabanit kërkonte burg për dhunuesit…

    (Foto) Kur Dajana Shabani, motra e Anjeza Shabanit kërkonte burg për dhunuesit…

Vazhdon të ketë vëmendjen e të gjithëve rasti i dhunës së drejtueses Anjeza Shabani kundrejt një fëmije 3-vjeçar në kopshtin “Diren”, që u bë publik vetëm pak ditë më parë.

Lexo me Shume