Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Daily Mail"

Daily Mail: “Shqipëria, një ferr për arinjtë!”

Daily Mail: “Shqipëria, një ferr për arinjtë!”

Tabloidi prestigjioz britanik ka postuar para pak orësh një artikull të gjatë e me detaje për Tomin dhe gjendjen e arinjve të murrmë në vendin tonë. Po flasim për ariun

Lexo me Shume

Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

    Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

Humbjet e djeshme për fazën e 1/8-ave të Euro 2016, njëra përballë Italisë me rezultatin 0-2 dhe tjetra përballë Islandës me rezultatin 1-2, kanë bërë që Kombëtarja Spoanjolle dhe ajo

Lexo me Shume