Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Dafina Zeqiri"

Kush e ka mërzitur Dafina Zeqirin?

    Kush e ka mërzitur Dafina Zeqirin?

Dikush duket se është bërë shkak që Dafina Zeqiri të mërzitet ose të paktën kështu duket nga postimi më i fundit i saj në Facebook. Këngëtarja ka postuar një foto

Read Full Article

(Ekskluzive) Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës në ditëlindjen e Behxhet Pacollit

    (Ekskluzive) Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës në ditëlindjen e Behxhet Pacollit

Mbrëmjen e kaluar është festuar ditëlindja e një prej politikanëve dhe biznesmenëve më të njohur në Kosovë, Behxhet Pacolli, me një koncert në vilën e tij luksoze. Lista e këngëtarëve

Read Full Article

Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

    Dafina Zeqiri: Kam lot në sy dhe kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë

Prezenca e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa në “Late night show”-n e famshëm amerikan “The Tonight Show” të Jimmy Fallon i ka emocionuar të gjithë fansat e saj. Një

Read Full Article

Konfirmohet ndarja e Dafina Zeqirit nga i dashuri

    Konfirmohet ndarja e Dafina Zeqirit nga i dashuri

Dafina Zeqiri sërish “single”? Dyshohej prej ditësh se kishte diçka që nuk shkonte në lidhje me marrëdhënien e këngëtares me domenikanin Jose! Ndryshe nga sa ndodhte pak kohë më parë,

Read Full Article

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova ka publikuar këngën e saj më të fundit, të titulluar “Na”. Kënga është në bashkëpunim me reperat KAOS dhe ka një stil pak më ndryshe

Read Full Article

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Read Full Article

Këngëtarja shqiptare, zëri i qeverisë kosovare për liberalizimin e vizave

    Këngëtarja shqiptare, zëri i qeverisë kosovare për liberalizimin e vizave

Qeveria e Kosovës ka vite që lobon për liberalizimin e vizave me zonën Shengen dhe ka përdorur pothuajse të gjitha rrugët zyrtare për t’ia arritur qëllimit, që qytetarët e Kosovës

Read Full Article