Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cuba"

Fjalimi i fundit i Fidel Castros: Së shpejti vjen ora ime!

    Fjalimi i fundit i Fidel Castros: Së shpejti vjen ora ime!

Shumë duartrokitje dhe lot mallëngjimi kanë shoqëruar daljen e fundit të ish-presidentit kubanez, Fidel Castro. Në prag të ditëlindjes së 90-të, Castro bëri edhe një dalje të shkurtër në publik,

Lexo me Shume