Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cozman"

Familja e madhe e Stresit

    Familja e madhe e Stresit

Dy prej anëtarëve të Babastars, Cozman dhe Skivi, kanë qenë mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku kanë zhvilluar një koncert. Mes fansave të tyre, ka qenë i pranishëm edhe reperi

Lexo me Shume

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

    Mbërritën “Aviona”-t e Onat dhe Cozmanit

Dy reperët e Babastras kanë publikuar mbrëmjen e sotme projektin e tyre më të ri muzikor, të titulluar “Aviona”. Me tekst të vetë protagonistëve, videoklipi për të cilin thuhet se

Lexo me Shume

Përplasje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset reperi Noizy

Përplasje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset reperi Noizy

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në një hotel në qendër të Prishtinës, ku mësohet se janë përfshirë reperat Noizy dhe Cozman. “Magazine.al” bën me dije

Lexo me Shume

5 vite burg për Cozman, ndryshon më pas vendimi

    5 vite burg për Cozman, ndryshon më pas vendimi

Reperi i njohur me emrin e artit Cozman, Ylber Abdullahu, është ndaluar në 4 korrik 2015 pasi kishte në makinë lëndë narkotike dhe dyshohej për shpërndaje droge në Tiranë. Me

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume

Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

    Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

Para pak minutash, reperi Cozman, pjesë e grupit Babastars, lançoi single-in e tij me titullin “Si dje”. Kjo është kënga e parë për reperin me të cilën vjen solo dhe

Lexo me Shume