Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "cover"

Aurela Gaçe: “Ndihem e fyer nga artistët e rinj”

Aurela Gaçe: “Ndihem e fyer nga artistët e rinj”

Aurela Gaçe njihet për mënyrën e saj të drejtpërdrejtë të të shprehurit, si dhe për natyrën pa komplekse. Këtë gjë e tregon në çdo dalje publike dhe së fundmi edhe

Lexo me Shume