Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Coppa Italia"

Milan – Kinezët i kanë idetë të qarta: Rudi Garcia, trajneri i ardhshëm

    Milan – Kinezët i kanë idetë të qarta: Rudi Garcia, trajneri i ardhshëm

Aktualisht futbollistët e Milan-it janë të përqendruar tek finalja e Kupës së Italisë e cila do të luhet ditën e shtunë përballë Juventusit. Vetëm pas këtij dueli prestigji do të

Lexo me Shume