Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Columbia Records"

Grupi “One Direction” humbet një tjetër anëtar!

    Grupi “One Direction” humbet një tjetër anëtar!

Pas lamtumirës së shumëpërfolur të Zayn Malik, i cili arriti të firmoste një kontratë me ‘Columbia Records’, tashmë edhe Liam Payne ka deklaruar se ka firmosur një kontratë si solist

Lexo me Shume