Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ColdPlay"

Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

    Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

Ajo prej kohësh nuk është më aktive si dikurm të paktën jo në ekran, ama nuk mund të themi të njëjtën gjë për në rrjetet sociale. Këngëtarja Anjzeza Shahini, e

Lexo me Shume

Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

    Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

Vetëm një ditë pas publikimit të klipit më të ri “Up & Up”, këngëtari lider i Coldplay,  Chris Martin, e ka vlerësuar videoklipin si ndër më të mirët të realizuar

Lexo me Shume

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

(Video) Reagimi prekës i djaloshit autik në koncertin e Coldplay

Ëndrra e një djaloshi me autizëm, të quajtur Luis Vaquez, është bërë realitet mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Foro Sol” të kryeqytetit meksikan, Mexico City. Babai i djaloshit i bëri

Lexo me Shume

Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

    Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

Chris Martin, lideri i grupit “Coldplay” ka folur për “Sunday Times” për ndarjen nga aktorja Gwyneth Paltrow. “Akoma zgjohem me humorin përtokë”,- ka thënë 39-vjeçari. “Por tani kam kuptuar se

Lexo me Shume