Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "coco Jambo"

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova ka publikuar këngën e saj më të fundit, të titulluar “Na”. Kënga është në bashkëpunim me reperat KAOS dhe ka një stil pak më ndryshe

Lexo me Shume