Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "çoban"

Identifikohet viktima në Vlorë, ishte çoban. Pranga pronarit të stanit

    Identifikohet viktima në Vlorë, ishte çoban. Pranga pronarit të stanit

Policia e Vlorës bën me dije se trupi i pajetë i gjetur në Mesaplik të Vlorës i përket një çobani, që është ekzekutuar me armë zjarri. Në vijim të hetimit,

Lexo me Shume