Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Coachella"

Veshja e Kylie Jenner në Coachella, e kopjuar

Veshja e Kylie Jenner në Coachella, e kopjuar

Kylie Jenner – Instagram ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Veshja e Kylie Jenner në Coachella ishte një nga më të spikaturat. Të shtunën, ajo postoi në Instagram

Lexo me Shume