Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "coachella festival"

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

Si u vesh Armina Mevlani në Coachella? Ja si e gjykon stilistja Stela Sallaku

  Armina Mevlani ka qenë e vetmja shqiptare e pranishme në një ndër eventet më të rëndësishme muzikore në SHBA. “Coachella”, festivali që mbledh emrat më të njohur të muzikës,

Lexo me Shume