Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Çmenduria e fanses së Beyonce"

Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

    Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

Nuk është sekret që fansat e zjarrtë të Beyonce ose BeyHive do të bënin gjithçka për të, por 22-vjeçarja Chyna Johnson e ka çuar besnikërinë ndaj një idhulli në një

Lexo me Shume