Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Claire Danes"

“Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

    “Hirushja” e MET Gala me fustan të kopjuar

Claire Danes ishte një prej më të veçantave, që parakaloi në tapetin e kuq të yjeve në “MET Gala”. Fustani i saj i ngjante atij të Hirushes në përrallën e

Lexo me Shume