Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cipriano Martniez"

(Video) Regbi – Martinez dënohet me 99 vite skualifikim! Ja pse…

    (Video) Regbi – Martinez dënohet me 99 vite skualifikim! Ja pse…

Vërtet shokuese ajo që ka ndodhur gjatë një ndeshjeje të Kampionatit Argjentians të regbisë. Cipriano Martinez, lojtar i skuadrës Pucara, ka goditur fort me shkelm në fytyrë një prej kundërshtarëve.

Lexo me Shume