Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ciljeta"

Kujt ia la stafetën Çiljeta?

    Kujt ia la stafetën Çiljeta?

Që në fillimet e karrierës së saj, Çiljeta Xhilaga u kthye në personazhin më të kërkuar dhe komentuar të showbiz-it falë gjoksit të saj XXL.  Por çudi na bën fakti

Lexo me Shume

Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?

    Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?

“E dashuroj modelin tim të ri të flokëve. Bëj ç’bëj, te floku i shkurtër përfundoj. Këtë herë model kapelon ose “tas”, si i kemi pas thënë dikur”. Këtë shkruan Çiljeta

Lexo me Shume

Ja cila është “aventura” e re e Çiljetës

    Ja cila është “aventura”  e re e Çiljetës

Mbrëmjen e djeshme Çiljeta lançoi bashkëpunimin e saj me Armand Ademin të paralajmëruar prej disa ditësh. Kënga dhe klipi janë ndryshe nga performancat e mëparshme të Çiljetës, pasi këngëtarja e

Lexo me Shume

Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

    Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

Noizy publikoi pak minuta më parë këngën e radhës nga albumi i tij “ZinCity”. Kënga titullohet “Grande” dhe është e zhanrit hip/hop-rep. Videoja e këngës është e xhiruar në sheshin

Lexo me Shume