Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ciljeta Xhilaga"

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

    Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

Moderatorja Fiori Dardha, e cila ka ndjekur intervistën e këngëtares Çiljeta në emisionin “Zonë e lirë”, ka shprehur vlerësimin për të përmes një postimi të pak minutave më parë në

Lexo me Shume

Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

    Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

E ftuar pas dy vitesh në emisionin “Zonë e lirë”, këngëtarja Çiljeta Xhilaga është pyetur, ndër të tjera, për konfliktin në të cilin kolegu i saj, reperi Noizy, u përfshi

Lexo me Shume

Çiljeta: Goca, hiqini silikonet! Gjoksi i madh doli nga moda!

    Çiljeta: Goca, hiqini silikonet! Gjoksi i madh doli nga moda!

“Pas 4 orëve e gjysmë operacion, më në fund gjallë!” – shkruan Çiljeta në profilin e saj në Instagram, ku ka postuar një foto nga shtrati i klinikës në Romë

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Bie një mit! Çiljeta e zvogëloi gjoksin!

    (Ekskluzive) Bie një mit! Çiljeta e zvogëloi gjoksin!

E kush do ta mendonte se Çiljeta, – një prej femrave më seksi të muzikës shqiptare – do ta mbante premtimin e zvogëlimit të gjoksit, këtë lajm të shumëpërfolur prej

Lexo me Shume

Rozin dhe Çiljetën i bashkon një derë

Rozin dhe Çiljetën i bashkon një derë

Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto në Instagram ku njofton fansat për një klip të ri.  Së shpejti ajo do të publikojë këngën e saj më të re, “Mama lover”,

Lexo me Shume

Pas largimit nga PD, ja çfarë thotë Çiljeta për Sali Berishën

    Pas largimit nga PD, ja çfarë thotë Çiljeta për Sali Berishën

Çiljeta Xhilaga, këngëtarja e njohur njihet jo vetëm për këngë hite, ekstravagancë dhe pamje, por edhe për rrugëtimin e saj politik. Ajo ka qenë pjesë e grupimeve të organizmave të

Lexo me Shume