Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "çifti"

Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

    Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave, u shënua një ditë më parë në Velipojë. Ndër viktimat ishin dhe një shqiptar, drejtuesi i mjetit, i cili kishte

Lexo me Shume