Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "cift homoseksual"

Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

    Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

Listës së artistëve, të cilët u bëjnë realitet ëndrrat fansave të tyre, teksa performojnë live, i është shtuar edhe Kesha. Teksa po performonte në “One Magical Weekend”, në studiot e

Lexo me Shume