Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ciara"

Detaji i trupit të Ciara-s që çmendi publikun…

Detaji i trupit të Ciara-s që çmendi publikun…

Ciara është ngjitur në skenë mbrëmjen e kaluar në “WE DAY” në Seattle për të performuar një kolazh hitesh, të sajat si “Lose Control” dhe “1,2 Step”. Këngëtarja dukej perfekte

Lexo me Shume