Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Christina Grimmie"

“Vidhet” llogaria e Twitter-it të së ndjerës Christina Grimmie

    “Vidhet” llogaria e Twitter-it të së ndjerës Christina Grimmie

Disa ditë pas vdekjes së këngëtares së “The Voice of US”, në llogarinë e saj u postua një status ku shkruhej: “The End” (Fundi). Kjo ishte paksa e çuditshme për

Lexo me Shume