Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Christina Aguilera"

Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

    Christina Aguilera “sjell” Whitney Houston-in në “The Voice US”

Një video e duetit të Christina Aguilera-s dhe Whitney Houston si hologram në “The Voice US” sapo është publikuar dhe po bën xhiron nëpër internet. Raportohet se performanca është marrë

Lexo me Shume

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi. A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Lexo me Shume