Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Chris Brown"

(Video) Rikthimi i Chris Brown pasi la qelinë e burgut

    (Video) Rikthimi i Chris Brown pasi la qelinë e burgut

Chris Brown u rikthye në vëmendjen e të gjithëve ditën e djeshme, kur u arrestua për kërcënim me armë dhe armëmbajtje pa leje. Tashmë, pak orë pasi u lirua nga

Lexo me Shume

Chris Brown sërish në telashe. Arrestohet…

    Chris Brown sërish në telashe. Arrestohet…

Policia e Los Angeles-it ka arrestuar këngëtarin Chris Brown, pasi mori një telefonatë nga një grua e cila pretendon se është kërcënuar me pistoletë. Arrestimi u krye pas një kërkimi

Lexo me Shume

Shqiptarët të çmendur pas Chris Brown. Rezervohet e gjithë zona VIP (3,000€)

    Shqiptarët të çmendur pas Chris Brown. Rezervohet e gjithë zona VIP (3,000€)

Kur një këngëtar i huaj vjen në Shqipëri është padyshim një event për të mos u humbur. E tillë ishte ardhja Rita Ora-s, Jessie J dhe James Arthur. Këtë verë,

Lexo me Shume

“Fantazma” që përndjek Chris Brown

    “Fantazma” që përndjek Chris Brown

7 vite më pas, mesa duket dhuna e ushtruar ndaj Rihanna-s akoma e përndjek këngëtarin e famshëm Chris Brown kudo. Këtë gjë e ka treguar në trailer-in e dokumentarit të

Lexo me Shume