Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Chi"

Lindsay Lohan dhunohet nga i dashuri. Zbulohen foto nga zënka…

Lindsay Lohan dhunohet nga i dashuri. Zbulohen foto nga zënka…

Vazhdon të mos gjejë qetësi aktorja Lindsay Lohan! Kohët e fundit ajo ka hedhur poshtë zërat e një shtatzënie të mundshme, është përballur me tradhtinë e përfolur të të fejuarit

Lexo me Shume

Barbara Berlusconi sërish shtatzënë

    Barbara Berlusconi sërish shtatzënë

Skuadrës së Milanit i shtohet një tifoz i ri! Sipas asaj që raporton revista e përjavshme “Chi”, Administratorja e Deleguar – Barbara Berlusconi do të bëhet sërish nënë! Pas Alessandros

Lexo me Shume