Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Charlize Theron"

(Video) “Fast & Furious 8” – publikohet një nga skenat “e frikshme” të filmit

    (Video) “Fast & Furious 8” – publikohet një nga skenat “e frikshme” të filmit

Produksioni i kapitullit të tetë të “Fast & Furious” këto ditë është zhvendosur në Cleveland, Ohio. Ajo që i ka lënë gojëhapur të gjithë është një video e postuar në

Lexo me Shume