Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Charlie Sheen"

Kapet nga policia Charlie Sheen!

    Kapet nga policia Charlie Sheen!

Policia e Los Angelos ka deklaruar se aktori ndodhet nën investigimin e tyre për një subjekt kriminal të kapur nga nënpunës të lartë të investigatimit. Oficeri i policisë Matthew Ludwig

Lexo me Shume