Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "çezma"

Veliaj: Etja për një pikë ujë në park merr fund

    Veliaj: Etja për një pikë ujë në park merr fund

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka njoftuar instalimin e tre çezmave të reja në Parkun e Madh të Liqenit Artificial në kryeqytet. Ai bën me dije se çezmat

Lexo me Shume