Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Çeshtje"

Blindohen Krimet e Rënda, Emiljano Shullazi dhe xhihadistët sot në gjykatë

    Blindohen Krimet e Rënda, Emiljano Shullazi dhe xhihadistët sot në gjykatë

Gjykata e Krimeve të Rënda është blinduar ditën e sotme nga forca të shumta policie për shkak të dy çështjeve me rëndësi dhe rrezikshmëri që do trajtohen sot. Një prej

Lexo me Shume