Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cesc Fabregas"

Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

    Cesc Fabregas: Nuk dua që Tottenham të dalë kampion

Edhe pse Cesc Fabregas tashmë është një futbollist i Chelsea-t, ai kurrsesi nuk ka reshtur së bëri tifo për ish-skuadrën ku u bë i famshëm, Arsenal! Duke iu referuar luftës

Lexo me Shume