Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cesare Maldini"

Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

    Pas Cesare-s, vdes edhe e ëma e Paolo Maldini-t

Pak muaj pas vdekjes së të atit – legjendës Cesare Maldini, një tjetër fatkeqsi prek Paolo Maldinin dhe familjen e tij. Ditën e sotme ka ndërruar jetë edhe e ëma

Lexo me Shume

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më parë, në moshën 84-vjeçare. Arkivoli është përcjellë drejt bazilikës

Lexo me Shume