Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Censurim"

Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

    Kjo foto e mrekullueshme fshihet vazhdimisht nga Instagrami. Revoltohet fotografja

Fotografja Jes Jackson e “Itty Bitty Photographer” është bërë edhe më e njohur pas kthimit të fotos së saj në virale. Një shkrepje gjatë një momenti lindjeje në një shtëpi

Lexo me Shume