Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "cemcakezi"

Shkencëtarët: Mos kapërceni çamçakëz. Ja çfarë ju ndodh…

    Shkencëtarët: Mos kapërceni çamçakëz. Ja çfarë ju  ndodh…

Një nga problemet më shqetësues të ushqimit të fëmijëve është çamçakëzi. Shumë fëmijë, pasi e përtypin atë, e gëlltitin. Deri tani ishte e pranuar nga të gjithë që kjo ishte

Lexo me Shume