Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "celulari"

Gjoba për përdorimin e celularit në automjet, Tahiri: Përbëjnë rrezik publik

    Gjoba për përdorimin e celularit në automjet, Tahiri: Përbëjnë rrezik publik

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka bërë të ditur ditën e sotme se pas fushatës së parë sensibilizuese për rripin e sigurimit, do të ndërmerret një tjetër fushatë. Fillimisht, ai

Lexo me Shume