Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Çelësi i Tiranës"

Albano Carrisi në Tiranë, Veliaj i dhuron Çelësin e Tiranës

    Albano Carrisi në Tiranë, Veliaj i dhuron Çelësin e Tiranës

Këngëtari italian Albano Carrisi ka mbërritur sot në Tiranë, ku është mirëpritur nga kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj. Ky i fundit i ka dhuruar këngëtarit Çelësin e Tiranës në shenjë

Lexo me Shume