Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Casey Dienel"

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Justin Bieber përpara gjykatës. “Sorry”, këngë e vjedhur

Pas Kayne West, është Justin Bieber ai që është hedhur në gjyq për shkak të muzikës. Artistja “indie” Casey Dienel ka ngritur një padi kundrejt Bieber dhe Skrillex pasi pretendon

Lexo me Shume