Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "CAS"

FSHF përgënjeshtron lajmin për ekipin Skënderbeu: Vendimi nuk është zbardhur

    FSHF përgënjeshtron lajmin për ekipin Skënderbeu: Vendimi nuk është zbardhur

Pas lajmit të publikuar për zbardhjen e dokumentit të UEFA-s, ku paraqiten arsyet e dënimit të ekipit korçar që akuzohet për manipulim të 50 ndeshjeve, ka reaguar Federata Shqiptare e

Lexo me Shume

CAS rrëzon Skënderbeun. Jashtë Europës në sezonin 2016-2017

    CAS rrëzon Skënderbeun. Jashtë Europës në sezonin 2016-2017

“Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) refuzoi sot apelin urgjent të paraqitur nga Klubi Sportiv Skënderbeu kundër vendimit të lëshuar nga Organi i Apelit të UEFA-s më 1 qershor 2016, në

Lexo me Shume