Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Carmen Jorda"

Ecclestone: Jo femrave në gara!

    Ecclestone: Jo femrave në gara!

Sërish deklarata polemizuese nga kreu i Formula 1, Bernie Ecclestone. A kanë vend femrat në njëvendëshet e garave të automobilizmit? Jo, thjesht një fantashkencë! I pyetur gjatë një interviste në

Lexo me Shume