Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Carlo Ancelotti"

Ancelotti: Shqipëria, hov falë punës së De Biasit

    Ancelotti: Shqipëria, hov falë punës së De Biasit

Trajneri i ri i Bayern Munchen, Carlo Ancelotti, ndodhet në Shqipëri me ftesë të kryeministrit Edi Rama, për të folur mbi librin e tij ““Udhëheqja e urtë: Si të fitosh

Lexo me Shume

Nelson Dida: Dua të bëhem trajner i Milanit

    Nelson Dida: Dua të bëhem trajner i Milanit

Ish-portieri i skuadrës së Milanit, Nelson Dida, po mendon seriozisht të ndërmarrë rrugën e karrierës si trajner. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe për të përditshmen italiane “Gazzetta dello Sport”:

Lexo me Shume