Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Cara Delevingne"

Cara Delevingne, imazh i “Rimmel London”

    Cara Delevingne, imazh i “Rimmel London”

Supermodelja dhe aktorja Cara Delevingne është zgjedhur imazhi i markës  “Rimmel London” dhe do të jetë ylli i kësaj marke në fushatat e ardhshme. “Jam e nderuar të punoj me

Lexo me Shume

Cara Delevingne: “Vuaja nga depresioni dhe ndieja urrejtje për veten”

    Cara Delevingne: “Vuaja nga depresioni dhe ndieja urrejtje për veten”

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Cara Delevingne ka zbuluar se vuan nga depresioni. 23-vjeçarja ka rrëfyer në  Twitter se ajo është rikthyer në modeling  për

Lexo me Shume