Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Capital T"

Publikohet klipi i nxehtë i “Bongo”-s

    Publikohet klipi i nxehtë i “Bongo”-s

Ashtu siç ishte lajmëruar edhe pak ditë më parë nga vetë këngëtarët, Capital T dhe Dhurata Dora kanë publikuar para pak çastesh këngën e tyre më të re, “Bongo”. Duke

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

    Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e mendoi që do të kishte “mbretër”, të “mëdhenj” apo “hitbërës”

Lexo me Shume

Pas “Hitman” vjen një tjetër premierë nga Capital T

Pas “Hitman” vjen një tjetër premierë nga Capital T

Këngëtari i njohur Capital T vetëm pak kohë më parë publikoi këngën e tij më të re, “Hitman”. Kënga u pëlqye dhe u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat

Lexo me Shume

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kohët e fundit, rreperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana. Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi biondia seksi

Lexo me Shume