Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "cante"

Ja si tallet me vajzat prezantuesja Einxhel Shkira

    Ja si tallet me vajzat prezantuesja Einxhel Shkira

Einxhel Shkira i ka rezervuar vetes një urim dhe një dhuratë tepër speciale për Ditën e Punëtorëve. Në Snapchat, ajo ka treguar se i ka dhuruar vetes një çantë tepër

Lexo me Shume