Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Canale 5"

Itali – Gati “Grande Fratello-Vip”

    Itali – Gati “Grande Fratello-Vip”

Duke filluar nga sezoni i ri i vjeshtës, në televizionin “Canale 5” në Itali do të nisë “Grande Fratello-Vip”. Versioni i ri i “Grande Fratello” do të zgjasë 8 javë

Lexo me Shume

“L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

    “L’isola dei famosi” – skena “gay” mes këngëtarit Marco Carta dhe Jonas Beramit?

Dalin detaje “pikante” për dy nga personazhet që marrin pjesë në reality show-n “L’isola dei famosi”, që transmetohet në Canale 5. Bëhet fjalë për spanjollin Jonas Berami dhe ish-fituesin e

Lexo me Shume

Maria De Filippi shokon me “gjetjen” e re televizive

    Maria De Filippi shokon me “gjetjen” e re televizive

Prej vitesh, autorja dhe moderatorja e njohur Maria De Filippi mbijeton në ekranet italiane për vetë aftësinë e saj për t’iu përshtatur publikut, realitetit, pa dalë nga natyra. “Amici”, “Uomini

Lexo me Shume