Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Calvin Harris"

Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

    Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

Brenda 6 mujave, Taylor Swift është ndarë  nga dy të dashurit e saj, Dj skocez Calvin Harris dhe aktori Tom Hiddlestone. Mesa duket, kjo e ka bërë 26-vjeçaren të rikthehet

Lexo me Shume

Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

    Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

Ish-i dashuri i këngëtares Taylor Swift bëri diçka që asnjë ish tjetër i saj nuk e ka bërë. Ai vendosi tu përgjigjet komenteve të ndjekësve të tij në “Instagram” lidhur me marrëdhënien

Lexo me Shume

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

    E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

Mbani frymën dhe qetësohuni! Tashmë duhet ta harroni idenë e dasmës përrallore të Calvin Harris dhe Taylor Swift. Burime fillimisht për “People” treguan se çifti ishte në një krizë, por

Lexo me Shume

Calvin Harris dhe Rihanna, sërish bashkë

    Calvin Harris dhe Rihanna, sërish bashkë

Calvin Harris ka lajmëruar për ndjekësit e tij në Twitter se të premten do të lançohet bashkëpunimi i ri me Rihanna-n me titull  ‘This Is What You Came For”. DJ

Lexo me Shume

Ja detajet e dasmës së Taylor Swift dhe Calvin Harris

    Ja detajet e dasmës së Taylor Swift dhe Calvin Harris

Taylor Swift i ka bërë gati të gjitha për dasmën e saj, që do të zhvillohet këtë verë. Vendi, data, unaza dhe fustani janë planifikuar të gjitha, – thonë burimet

Lexo me Shume