Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "California"

Gjithçka që duhet të dini për IHeart Radio Music Awards mbrëmjen e kaluar

Gjithçka që duhet të dini për IHeart Radio Music Awards mbrëmjen e kaluar

    Mbrëmjen e kaluar u transmetua IHeartRadio Music Awards nga Inglewood, California dhe ishte një show magjik. Në tapetin e kuq kanë parakaluar artistë si Taylor Swift, Selena Gomez,

Lexo me Shume