Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Byroja e Kuvendit"

E cilësoi Ramën kriminel, Byroja vendos: Berisha, 10 ditë i përjashtuar nga Kuvendi

    E cilësoi Ramën kriminel, Byroja vendos: Berisha, 10 ditë i përjashtuar nga Kuvendi

Byroja e Kuvendit ka vendosur të përjashtojë nga punimet ish-kryeministrin Sali Berisha për një afat 10 ditor. Ky vendim u morr pasi Berisha e cilësoi “kriminel” kryeministrin Edi Rama, në

Lexo me Shume