Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Buxheti i Shtetit"

Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

    Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se për ndërtimin dhe menaxhimin e stadiumit “Arena Kombëtare” nuk do të shpenzohet asnjë lek nga buxheti i shtetit. Këtë deklaratë, ai e bëri

Lexo me Shume